(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua

Соціальні проекти

 

Картинг-ліга

Харківською торгово-промисловою палатою спільно з Міським аматорським картинг-клубом «Піонер» в 2014 році проводився Перший етап Харківської картингової бізнес-ліги – командних любительських змагань по картингу серед підприємств і організацій Харківської області.

До участі в змаганні від кожного підприємства запрошувалися команди з 3-4 чоловік - пілотів і необмеженої кількості уболівальників. Умовами участі було передбачено також участь декількох команд від однієї фірми.

Команди-переможці Першого етапу Харківської картингової бізнес-ліги отримали коштовні призи: планшет, БФП, зволожувач повітря. Спеціальний приз був передбачений також для кращої групи підтримки своєї команди.
Захід  освітлювався Харківськими ЗМІ з виходом сюжету на ТБ.

Місце проведення: Міський аматорський картинг-клуб «Піонер», вул. Плеханівська, 126, м. Харків.

Стать, вік, наявність досвіду управління картом у учасників значення не мають, проте попередні тренування на картодромі «Піонер» значно підвищать шанси Вашої команди на успіх. При попередній реєстрації команди всі її пілоти отримують ЗНИЖКУ НА ТРЕНУВАННЯ !

Участь в змаганнях дозволить Вашим співробітникам отримати незабутній заряд емоцій, ще сильніше об'єднатися і відчути себе однією командою, поспілкуватися в неформальній обстановці з колегами, а в разі успіху – побувати на справжньому гоночному подіумі з шампанськім і виграти коштовні призи!

Другий етап Харківської картингової бізнес-ліги відбудеться вже цієї весни.

Приєднуйтеся!

Хочете взяти участь в змаганнях по картингу?

Напишіть нам!

Хочу брати участь
 
 

Допомога біженцям

Харківська торгово-промислова палата - некомерційна організація, заснована на членстві, що об'єднує українські комерційні та некомерційні організації, індивідуальних підприємців, торгово-промислові палати регіону діяльності Палати.

Допомога в організації цивілізованих відносин між усіма учасниками ринку. Надання організаціям і підприємцям захисту їх права та інтересів з питань, пов'язаних із здійсненням ними господарської діяльності, у тому числі і за кордоном.

Торгово-промислова палата Харкова - це представницький орган промисловців, приватного бізнесу та підприємців, діяльність якого спрямована на розвиток економіки регіону та України в цілому

Вам не байдужа доля біженців? Хочете допомогти?

Зв'яжіться з нами і ми підкажемо як!

Хочу допомогти