(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
  • Ви тут:
  • Головна
  • Заходи ХТПП
  • «НОВА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ: відміна ГОСТів та впровадження європейських стандартів. Що зробити щоб довести відповідність і чим загрожує невідповідність продукції?»
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
онлайнзустріч: «НОВА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ: відміна ГОСТів та впровадження європейських стандартів. Що зробити щоб довести відповідність і чим загрожує невідповідність продукції?»
«НОВА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ: відміна ГОСТів та впровадження європейських стандартів. Що зробити щоб довести відповідність і чим загрожує невідповідність продукції?»

Дата проведення: 16 червня 2020р. (вівторок)

Час проведення: 15-00 - 16-00

Місце проведення: платформа ZOOM


З підписанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом в Україні почався процес гармонізації українського законодавства з нормами права ЄС. Поступово в країні формується нова система технічного регулювання, що супроводжується скасуванням ГОСТів і впровадженням європейських стандартів як національних. Якщо раніше, перш ніж випускати продукцію на ринок, підприємству необхідно було отримати сертифікат відповідності в УкрСЕПРО, і сертифікаційний орган відповідав за відповідність продукції певним стандартам, то тепер застосування стандартів стає добровільним, залишається на розсуд виробника, так і продукцію на відповідність вже технічним регламентам перевірять після того, як продукція потрапить на ринок. На зміну дориночного контролю приходить послериночний контроль. І в цій новій системі виробник проводить оцінку відповідності своєї продукції вимогам з безпеки, визначеним в технічних регламентах, самостійно вибирає, яким чином довести безпеку продукції, що випускається по відношенню до споживача і відповідно несе повну відповідальність, навіть якщо необхідно звернутися в акредитовану лабораторію для проведення випробувань або сертифікаційний орган для отримання сертифіката типу.

 

Саме тому на онлайн зустрічі ми з вами поговоримо і відповімо на важливі питання:

 

  • Які зміни відбуваються в сфері технічного регулювання в Україні? Що очікувати українському бізнесу?
  • Що виробник повинен зробити, щоб довести відповідність своєї продукції і на рівних конкурувати з європейськими виробниками?
  • Хто перевіряє відповідність продукції і що перевіряють?
  • Чим підприємству загрожує невідповідність продукції?
  • Що доводить відповідність продукції?

 
На вебінар запрошуються підприємства-виробники промислової продукції, виняток – харчова галузь!

 
Додатково проведемо сесію питань і відповідей, а також обговоримо індивідуальні питання, які Ви пропишіть в формі РЕЄСТРАЦІЇ:

https://forms.gle/n2wEZrrQ7jGmMS2p7
 

Вебінар буде проводити Алла Сайпанова, завідувач сектором аналітики і оцінки майна відділу експертизи та сертифікації походження товарів Харківської торгово-промислової палати, сертифікований консультант з експорту в ЄС і Канаду, консультант з технічного регулювання.

Дата поездки:
Оставьте заявку на участие
Мероприятие состоится:
16 Червня 2020
(с 15:00 до 16:00)
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Количество мест ограничено! Спешите зарегистрироваться!
Зарегестрироваться