(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Тренінг: «Операційна ефективність: «абетка» для виробництва»
«Операційна ефективність: «абетка» для виробництва»

Популярна зараз бізнес-філософія ТОС – теорії обмежень - філософія управління системами,   розроблена Доктором Еліяху Голдратом. Золоте правило Теорії обмежень — менеджменту варто впливати на той 1% (обмеження), який генерує 99% результату вашої системи. Система в цілому ніколи не покаже результат, більший за результат найслабшої ланки. Теорія обмежень стверджує, що потрібно фокусуватися не на покращенні усіх складових процесу, а на елементі, який обмежує всю систему.

Про цей принцип та його застосування у бізнесі ми детально поговоримо під час тренінгу «Операційна ефективність: «абетка» для виробництва».

Інформація орієнтована на власників та топ-менеджмент малих та середніх виробничих компаній різних галузей.

Тренінг надасть глибоке розуміння змін у виробництві за методологією Теорії Обмежень задля збільшення прибутку на існуючих потужностях.

Під час навчання ви дізнаєтесь про запровадження методик і підходів на власних підприємствах з отриманням перших результатів за 1-3 місяці. Механізм впровадження безперервного покращення (POOGI) – як досягти та зафіксувати результат.

За результатами тренінгу ви отримаєте розуміння послідовності самостійного впровадження змін у виробництві задля збільшення прибутку без додаткових інвестицій. Матимете достатньо знань та натхнення власноруч змінити операційні бізнес-процеси та розкрити внутрішній потенціал власного виробництва.

Тренер - Андрій Колотов, партнер, керівник практики ТОС Apple Consulting®

Дата та час: 17-18.06.2020 | 10.00-16.00

Платформа Zoom

Завдяки підтримці ЄБРР та фінансуванню в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за посиланням:
https://form.jotformeu.com/201552189953360

До участі запрошуються власники та менеджмент компаній-виробників всіх типів та галузей, які мають системні хронічні проблеми та бажають вийти на принципово новий рівень прибутковості. Кількість місць обмежена, тому організатори здійснюють попередній відбір та можуть відмовляти в участі.

Усі інструкції щодо підключення та користування Zoom ми надішлемо вам після реєстрації.

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, який створено на базі Харківської торгово-промислової палати, в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР.

Уточнюйте інформацію за тел. (057) 751-99-46, (067) 571-31-21, e-mail: kharkiv@bisc.org.ua

Дата поездки:
Оставьте заявку на участие
Мероприятие состоится:
17-18 Червня 2020
(с 10:00 до 16:00)
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Количество мест ограничено! Спешите зарегистрироваться!
Зарегестрироваться