(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Тренінг:Гроші та інвестиції
Гроші та інвестиції

Якщо ви менеджер або власник малого бізнесу, ви повинні розуміти як інвестиції приходять на підприємство і які цифри працюють на ваш бізнес, щоб отримати додаткове фінансування. І якщо ви не маєте досвіду роботи у галузі фінансів та інвестицій – запрошуємо вас на тренінг Гроші та інвестиції. Тренінг для неінвестиційних менеджерів та власників малого і середнього бізнесу дозволить вам зрозуміти основи фінансів та інвестицій, щоб ви мали можливість приймати обґрунтовані фінансові рішення по залученню грошових ресурсів для розвитку вашого бізнесу.

Ви отримаєте максимум інформації від основ управління інвестиціями та грошовими коштами, розуміння звітності, планування до конкретних кроків залучення інвестицій.

ЩО? ТРЕНІНГ «Гроші та інвестиції»

ДЕ? Конференц-зал Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122Б; м. Харків)

КОЛИ? 30-31 травня 2019 року (09:00-18:00).

Реєстрація о 08:30.

 

Під час тренінгу охопимо теми:

  1. Практика управління фінансами та ефективність бізнесу.
  2. Природа фінансової звітності.
  3. Динаміка перспектив у бізнесі.
  4. Управління операційною діяльністю.
  5. Прогноз фінансових потреб.

 

Програма тренінгу

 

Скористайтеся можливістю отримати корисну інформацію, яку зможете використати на практиці та опанувати секрети застосування фінансових інструментів для ведення успішного бізнесу.

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, який створено на базі Харківської торгово-промислової палати, в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки ЄБРР.

Завдяки підтримці ЄБРР та фінансуванню в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу ви сплачуєте лише 30% вартості: 3100 грн. за 1 учасника. У вартість тренінгу входять роздаткові матеріали, перерви на каву, обіди.

Реєстрація за посиланням https://form.jotformeu.com/91220843258354

Уточнюйте інформацію за тел. (057) 751-99-46, (067) 571-31-21,

e-mail: kharkiv@bisc.org.ua,

контактні особи Гайворонська Анна, Чумак Тетяна.

Оплата
Спікер
Місце проведення
Дата та строки проведення:
Залиште заявку на участь
Захід відбудеться:
30 Травня 2019
(з 10:00 до 18:00)
31 Травня 2019
(з 10:00 до 18:00)
Поспішайте записатися! До найближчого семінару залишилось:
Захід проводять:
Оксана Андрощук
Оксана Андрощук

Власник та керуючий компаніями Evolving Finance, Evolving Market France

Інтелектуальний партнер kmbs (Kyiv Mohyla Business School), Викладач в kmbs і KBS (Kiev Business School), для MBA і MBF (Master in Banking and Finance) програм, член національної ради реформ цільової команди «Податкова реформа» міністерства фінансів України. Ініціатор та керівник "Міжнародного центру розвитку ринків в рамках Технопарку Sofia Antipolis. Автор Кейсів з фінансового та операційного менеджменту. Працюючи в IFC (World bank) провела десятки відкритих семінарів для членів наглядової ради і директорів ВАТ з питань «Корпоративного управління та фінансового менеджменту». Фінансовий директор з 15-ми річним досвідом роботи з лідерами ринку IT, e-commerce, управління готелями. Автор ряду практичних статей з Управлінського обліку, Організації фінансів, Вартості компанії.

Вартість участі:

Завдяки підтримці ЄБРР та фінансуванню в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу ви сплачуєте лише 30% вартості: 3100 грн. за 1 учасника. У вартість тренінгу входять роздаткові матеріали, перерви на каву, обіди.

Заповніть заявку
Місце проведення заходу

конференц-зал Харківскої ТПП

(м. Харків, пр. Московський, 122Б, ст. м. «Завод ім. Малишева»)

Кількість місць обмежена! Поспішайте зареєструватися!
Зареєструватися