(057) 714-96-90 (057) 714-96-89 (067) 577-47-55
 61037, м.Харків, пр.Московський, 122 Б  info@kcci.kharkov.ua
Заходи ХТПП Виставки ХТПП Навчання Міжнародні виставки
Тренінг: Маркетинг і продажі консалтингових послуг
Маркетинг і продажі консалтингових послуг

Серія тренінгів «Розвивайте свій консалтинговий бізнес», розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку – це набір навчальних курсів, які передбачають оволодіння найважливішими навичками та ознайомлення з ресурсами і методами для ефективної та результативної консалтингової діяльності, а також для ведення успішного консалтингового бізнесу.

4 денний тренінг з маркетингу та продажів консультаційних послуг призначений для індивідуальних консультантів, зайнятих в консультаційному бізнесі, а також представників існуючих консалтингових компаній, включаючи керівництво компанії або персонал, відповідальний за розвиток бізнесу або роботу з клієнтами. Області консультування можуть бути найрізноманітнішими: стратегія, маркетинг, IT-технології, операційний консалтинг, організаційний консалтинг, управління фінансами, управління якістю, ресурсо- енерго ефективність, охорона навколишнього середовища, інженерне проектування, архітектура і дизайн.

Цей курс допоможе Вам:

 • Отримати інформацію про сучасний досвід в області маркетингу та продажів консультаційних послуг;
 • Отримати знання та навички для кращого розуміння свого ринку консультаційних послуг і визначення особливих потреб і потреб своїх клієнтів;
 • Сформулювати довгострокові маркетингові цілі розвитку своєї компанії на основі аналізу макро тенденцій ринку;
 • Покращити навички для розробки продуктів/послуг, затребуваних на ринку, сформулювати ціннісну пропозицію для свого цільового ринку клієнтів і визначити метод ціноутворення для свого ринку;
 • Розробити підходи, що збільшують «відчутність і матеріальність» своєї консультаційної послуги;
 • Визначити свій цільовий клієнтський сегмент;
 • Оцінити ефективність каналів просування, що використовуються в консалтингу;
 • Освоїти техніку переконливого впливу на потенційного клієнта;
 • Оцінити якість і ефективність своїх презентаційних матеріалів;
 • Отримати знання практичних технік продажів, специфічних для консультаційного бізнесу, освоїти техніку проведення першої зустрічі з потенційним клієнтом;
 • Покращити навички складання документів, що використовуються в консалтингу, таких як резюме консультанта, передпроектна пропозиція, контракт;
 • Розробити довгостроковий маркетинговий план для розвитку свого бізнесу.

Тренінг заснований на кращих міжнародних практиках і глибоких експертних знаннях. Тренінг є інтерактивним і включає в себе практичні вправи та реальні приклади, в яких використовуються прийоми і стилі лідерства.

Тренінг проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу в рамках ініциативи EU4Business, при підтримці ЄБРР.

Пільгова вартість участі у тренінгу «Маркетинг і продажі консалтингових послуг» складає 4700 гривень за 1 учасника; у вартість навчання входять роздаткові навчальні матеріали, а також легкі сніданки, кава-паузи, обіди. Курс викладається російською мовою.

Програма заходу.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/82976472011357/  не пізніше 18 березня 2019 року. Поспішайте реєструватися, адже кількість місць обмежена.

Тренінг проводитиме:

Володимир Чернявський – консультант з управління з більш ніж 20-річним досвідом,
директор консалтингової компанії «Бізнес Редизайн Груп», член міжнародної
асоціації консультантів PDP Інституту організаційного і соціального розвитку (Бельгія),
директор корпоративних програм і викладач Стокгольмської школи економіки,
засновник Пітерської школи консалтингу.

 

Основні компетенції: Розвиток інструментів управління в проектах розвитку і управління змінами. Реалізація консультаційних і тренінгових програм з організаційних змін в компанії. Розробка і проведення корпоративних програм, тренінгів для топ-менеджменту, власників компаній і консультантів.

За 15 років Володимиром реалізовано понад 70 консультаційних проектів в галузі стратегічного менеджменту, впровадження проектного управління, управління процесами, управління персоналом.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Олени Васильєвої на електронну пошту kharkiv@bisc.org.ua  або телефонуйте за номером +38 050 305-03-86.

Оплата
Місце проведення
Дата заходу:
Залиште заявку на участь
Захід відбудеться:
25-28 Березня 2019
(з 09:00 до 17:30)
Торопитесь записаться! До ближайшего семинара осталось:
Вартість участі:

Пільгова вартість участі у тренінгу складає 4700 гривень за 1 учасника

Місце проведення заходу

Конференц-зал Харківської торгово-промислової палати

(пр. Московський, 122 Б).

Кількість місць обмежена! Поспішайте зареєструватися!
Зареєструватися