Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«Карта трендів. «Прокачайте» свій бізнес»
Ділова гра:

«Карта трендів. «Прокачайте» свій бізнес»

Пандемія COVID-19 повністю змінила світ і бізнес, а також правила гри в ньому. Якщо бізнес вже прилаштувався к подіям, пов’язаним з карантинними обмеженнями, то постпандемійна епоха викликає багато питань.

Що буде в тренді найближчих 3-5 років? В яких сферах відбудеться підйом, а в яких буде очікуватися падіння? Яким чином буде складатися картина ринку в перші постпандемійні роки? Що потрібно знати та вміти, щоб йти в ногу з часом?

На ці та інші питання в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH 15 квітня Харківська ТПП проведе workshop на тему «Карта трендів».

В рамках даного заходу  бізнес-тренер Світлана Насирова допоможе учасникам:

  • ознайомитися з картою трендів 2010 – 2050 футуролога Річарда Уотсона (Велика Британія);
  • визначати ТОП 5 пріоритетних трендів для середнього та малого бізнесу в Україні в 5 напрямках: суспільство, технології, економіка, робота, цінності;
  • в процесі групової роботи проаналізувати плюси та мінуси можливого впливу трендів на малий та середній бізнес в Україні найближчими роками;
  • потренувати навички стратегічного мислення та прогнозування;
  • дізнатися як відслідковувати тренди та розвивати компетенції тренд-сетингу та тренду спортингу.

Дата: 15 квітня 2021р.

Час: 10.00-13.00

Online на майданчику ZOOM.

Реєстраційна форма https://forms.gle/bvA4REctAogtMN4MA

Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід відбудеться:
15 - 15 Квітня 2021 (с 10:00 до 13:00)
Поспішайте записатися!

До найближчого семінару залишилося:

Залиште заявку на участь
Захід проводять:
Світлана Насирова
Світлана Насирова

Сертифікований бізнес-тренер, ведуча стратегічних та  командних сесій, PHD, доктор філософії в галузі адмінистративного менеджменту, бізнес-консультант з маркетингу та розвитку бізнесу, керівник ассоциації консультантів для бізнесу  АКБ

Вартість участі:

Безкоштовно завдяки спільному фінансуванню уряду Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: