Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«FITUR ESPECIAL RECUPERACIÓN TURISMO - 2021»

«FITUR ESPECIAL RECUPERACIÓN TURISMO - 2021»

Іспанія Іспанія, Мадрид
19 Січня 2021 - 23 Травня 2021

23 травня 2021 року у м. Мадрид, проходитиме міжнародна туристична виставка “FITUR Especial Recuperación Turismo - 2021”. Експозиція розділена на 8 павільйонів за тематикою туризму.

За повідомленням організаторів заходу, виставка буде присвячена відродженню міжнародного туризму після пандемії COVID-19. “FITUR” пройде за підтримки іспанського Уряду. З метою залучення
більшої кількості учасників організаторами запроваджено знижки (для представників України – 8%).

“FITUR” – одна з найбільших туристичних виставок в Європі. У 2020 р. у ній взяли участь близько 900 експонентів і 11 тисяч компаній зі 165 країн світу. В цілому виставка була розміщена на території площею 69,6 тис. кв. м, захід відвідали понад 255 тис. відвідувачів. Частка іноземних представників склала 65%. Проведено більше 9 тис. B2B переговорів. З метою інформаційного висвітлення події було акредитовано понад 7 тис. журналістів із 68 країн світу.

Офіційна інавгурація “FITUR” відбувається за участю Короля та членів уряду Іспанії, Генерального секретаря Всесвітньої туристичної організації ООН (далі – ЮНВТО), представників акредитованого в Іспанії дипкорпусу та політичних, бізнесових і громадських кіл. Для участі у заходах високого рівня та представлення національних стендів країн виставку відвідують іноземні міністри економіки/туризму/закордонних справ або інші високі посадові особи. “FITUR” є платформою для проведення низки міжнародних заходів по лінії ЮНВТО.

Павільйон Європи є найбільш масштабним та популярним серед відвідувачів, кількість національних стендів у 2020 р. зросла на 15%. Варто зазначити, що на “FITUR” представлені національні стенди усіх країн Східної Європи та Кавказу.

В разі виявлення зацікавленості щодо участі у зазначеному заходіпросимо звертатися до Посольства України в Королівстві Іспанія.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: