Вгору
ПРОЄКТ COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ
«Експорт через світові електронні майданчики (Amazon, Alibaba, Indiamart та інші)»
Онлайн-тренінг:

«Експорт через світові електронні майданчики (Amazon, Alibaba, Indiamart та інші)»

Перехід до онлайну став вимушеним у зв’язку з довготривалими карантинами, запровадженими у зв’язку з пандемією COVID-19. Якщо робота з вітчизняними інтернет-платформами зрозуміла та знайома більшості виробників та рітейлерів, то вихід на світові електронні майданчики викликає страх та безліч запитань. Торгівля через Amazon, Alibaba, Indiamart та інші світові майданчики – це зовсім інший оборот, дохід та можливості.

БІЗНЕС-КЛІНІКА COVID-19, cтворена на базі Харківської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників та топ-менеджерів на тренінг «Експорт через світові електронні майданчики (Amazon, Alibaba, Indiamart та інші)».

 

В ході тренінгу Євгенія Литвинова розкаже учасникам про:

  • Головні торгові майданчики світу та їх перелік. Критерії вибору майданчика, який буде найефективнішим саме для вашого товару та буде підходити для обраної стратегії продажу.
  • Систематизований пошук контрагентів у різних країнах світу. Скільки часу потрібно оптимально виділяти для роботи на кожній із платформ та на що потрібно звертати увагу.
  • Детальний огляд Alibaba, 1688.com та Europages: опис, цільова аудиторія, можливості. Приклади ефективного розміщення українських компаній на цих майданчиках.
  • Алгоритм отримання довгострокових контрактів по роботі на Alibaba, 1688.com та Europages.
  • Детальний огляд Indiamart, Amazon, Ec21, ThomasNet та інші: опис, цільова аудиторія, можливості. Приклади ефективного розміщення українських компаній на цих майданчиках.
  • Покрокова інструкція, щодо отримання довгострокових контрактів по роботі на Indiamart, Amazon, Ec21, ThomasNet та інші.
  • Як адаптувати пропозицію під ринки різних країн.
  • Як повинна виглядати комерційна пропозиція, критерії створення та на що потрібно звертати увагу.

 

Дата: 15 вересня 2021р.

Час: 11.00-14.00

Online на платформі ZOOM

Реєстраційна форма https://forms.gle/W8myJ21jF5kAGddG6

Вартість участібезкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.


Захід організований Харківською торгово-промисловою палатою в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Виникли питання?
Телефонуйте +38 (057) 751-99-46, +38(057)714-96-89
або пишіть ves@kcci.kharkov.ua
Контактна особа – Тетяна Чумак.

 

Захід відбудеться:
15 - 15 Вересня 2021 (с 11:00 до 14:00)
Поспішайте записатися!

До найближчого семінару залишилося:

Залиште заявку на участь
Вартість участі:

Безкоштовно завдяки спільному фінансуванню урядом Федеративної Республіки Німеччина і Європейським Союзом та підтримці GIZ.

Україна, 61037, м. Харків, пр. Московський, 122 Б
Будьте в курсі останніх новин!
Підписуйтесь на розсилку новин ХТПП
Розробка та просування сайту: